iiyama DS1002C-B1 - Televize, Video & Audio technika
iiyama DS1002C-B1
Značka: iiyama
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: DS1002C-B1
Držák stolnína displej 76,2 cm (30") • Připevnění: Svorka • Vhodné pro: Počítačový monitor • Maximální nosnost: 10 kg • Minimální velikost obrazovky: 25,4 cm (10") • Maximální velikost obrazovky: 76,2 cm (30") • Kompatibilita montážního rozhraní (min): 75 x 75 mm • Kompatibilita montážního rozhraní (max): 100 x 100 mm • Nastavení výšky • Úhel náklonu: -85 - 15° • Barva: Černá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
iiyama DS1002C-B1 je stolní držák (svorka) pro dvě ploché obrazovky až do 30". Díky ramenu můžete ušetřit místo na stole a systém vedení kabelů pomáhá udržet vaše pracoviště uspořádané. Široké možnosti přizpůsobení, včetně naklonění, otočení, výšky a rotace, nabízí rameno, které vám umožní snadno upravit polohu obrazovky podle vašich preferencí a zajistí pohodlné a zdravé držení těla.
Typ: stolní držák pro monitor
Počet obrazovek: 2
Stolní držák: svorka
Velikost obrazovky: 10" - 30"
Regulace výšky: 200 - 400 mm
Otočení monitoru: PIVOT 90°
Úhel náklonu: -85° - 15°
Úhel otočení: 180°
Váha max.: 10 kg
VESA min.: 75 x 75 mm
VESA max.: 100 x 100 mm