i-tec C31DUAL4K60DP - Televize, Video & Audio technika
i-tec C31DUAL4K60DP
Značka: i-tec
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: C31DUAL4K60DP
USB grafický adaptér 7680 x 4320 px Černá • Konektor USB: USB typu C • Pohlaví USB konektoru: Samec • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Barva: Černá • Ostatní podporované operační systémy: Android • ChromeOS • Šířka: 70 mm • Hloubka: 60 mm • Výška: 15 mm • Typ balení: Krabice • Šířka balení: 180 mm • Hloubka balení: 130 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• Výkonný videoadaptér USB-C, ke kterému lze připojit až dva monitory současně
• Adaptér podporuje rozlišení až 1x 8K / 30 Hz nebo 2x 4K / 60 Hz
• Podpora dvou portů DP
• Lze připojit ke všem portům USB-C: USB-C, USB4, Thunderbolt 3 a Thunderbolt 4.
• Adaptér je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy
UPOZORNĚNÍ: Při použití se systémem macOS bude podporován pouze jeden externí monitor
Popis
• Rozšiřte svůj stolní počítač o dva externí monitory DP nebo připojte projektory či televizi k notebooku, tabletu nebo počítači prostřednictvím nového konektoru USB-C nebo Thunderbolt 3. Adaptér podporuje 1x 8K / 30 Hz nebo 2x 4K / 60 Hz
Specifikace
• 1x integrovaný kabel USB-C pro připojení k hostitelskému zařízení (30 cm)
• Technologie grafického adaptéru: USB-C (MST)
• Video porty: 2x DP
Podporovaná rozlišení:
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.2:
• 1 monitor – 1x Display Port › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 1x DisplayPort › až QHD/144Hz
• 2 monitory – 1x Display Port + 1x Display Port › až 2x 4K/30Hz
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.4:
• 1 monitor – 1x DP › až 8K/30Hz
• 1 monitor – 1x DP › až 4K/120Hz nebo 1440p/240Hz nebo 1080p/360Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x DP › až 2x 4K/60Hz
• Operační systém: Windows 11, Windows 10, macOS
•, iPadOS
•, Android
•, Chrome OS a Linux s nejnovějšími aktualizacemi.
• Rozměry výrobku: 70 x 60 x 15 mm
• Hmotnost výrobku: 53 g
• Rozměry balení: 180 x 130 x 25 mm