- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 9SV73AA#ABB |
Monitor 23.8" FHD rozlišení 1920 x 1080 • HDMI • VESA standard
3 649 Kč
včetně DPH 21%128 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Úprava panelu:
Matný TN displej
Antireflexní filtr
LED podsvícení
Low Blue Light
Rozlišení: 1 920 × 1 080
Pozorovací úhel: 170° vodorovně 160° svisle
Jas: 250 cd/m2
Kontrastní poměr: 1 000 : 1 statický, 10 000 000 : 1 dynamický
Doba odezvy: 5 ms (šedá - šedá) s funkcí Overdrive
Rozteč bodů: 0,276 mm
Poměr stran: 16 : 9
Vertikální frekvence snímání: 48 až 75 Hz (doporučená 60 Hz)
Horizontální frekvence snímání: 30 až 86 kHz
Video vstupy:
1× VGA
1× HDMI 1.4 (s podporou HDCP)
Nastavitelný úhel monitoru: Náklon: -5 až +20°
Podpora VESA držáku: Ano (100 × 100 mm)
Rozměry produktu (š x h x v):
56,86 × 18,61 × 41,96 cm (s podstavcem)
56,86 × 33,96 × 48,2 cm (bez podstavce)
Hmotnost produktu:
3,31 kg (s podstavcem)
3,0 kg (bez podstavce)
Spotřeba energie: 26 W (maximální), 23,5 W (typická), 0,5 W (pohotovostní režim)
Požadavky na napájení: Vstupní napětí: 100 až 240 V
Co je obsaženo v krabici:
Monitor
HDMI kabel (1,8 m)
Napájecí kabel
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 61 cm (24") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | TN |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 800 (WXGA),1440 x 900 (WXGA+),1600 x 900,1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 170° |
| Svislý porozovací úhel | 160° |
| Rozteč pixelů | 0,276 x 0,276 mm |
| Hustota pixelů | 91 ppi |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 86 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 75 Hz |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| NTSC | |
| Barevný gamut | 72% |
| Výkon | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá |
| Certifikace | Australian-New Zealand MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; C-Tick; cTUVus; EAC; Energy Star; E-standby; EUP Lot-5; EUP Lot-6; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM NYCE; PSB; SEPA; TCO Certified; TUV Bauart; VCCI; Vietnam MEPS; WEEE; ISC; Low blue light; Uk |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet VGA portů | 1 |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| HDCP | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Nastavení výšky | |
| Středový čep | |
| Výkyvný/otočný | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | D |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 13 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 23,5 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 568,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 186,1 mm |
| Výška (s podstavcem) | 419,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,31 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 56,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 34 cm |
| Výška (bez stojánku) | 48,2 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,31 kg |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Šířka balení | 617 mm |
| Hloubka balení | 125 mm |
| Výška balení | 388 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,12 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |