- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | L2749A#B19 |
automatický podavač až na 50 dokumentů ; jednoprůchodové duplexní skenování ; dotykový ovládací panel
17 729 Kč
včetně DPH 21%621 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Získejte rychlé oboustranné skenování se síťovým skenerem s doporučenou kapacitou 4 000 listů za den. Pomocí dotykové obrazovky lze jednoduše odesílat dokumenty přes bezdrátovou síť nebo funkci Wi-Fi Direct.
Typ skeneru: Plochý skener, podavač ADF
Skenovací rozlišení [DPI]: Až 600 x 600 dpi (barevně a černobíle, ADF), až 1200 x 1200 dpi (barevně a černobíle, plochý skener)
Rozhraní: USB 2.0 a USB 3.0
Spotřeba energie [W]:
6,11 W (pohotovostní režim)
1,35 W (režim spánku)
0,05 W (automaticky vypnuto)
Podporované OS:
Kompatibilní operační systémy: Windows 8 (32bitový, 64bitový), Windows 7 (32bitový, 64bitový)
Kompatibilní se systémem Mac: Ano
Rozměry [Š x V x H]: 520 x 145 x 387 mm
Hmotnost [kg]: 5,98
| Skenování | |
|---|---|
| Max. skenovací velikost | 216 x 356 mm |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 1200 DPI |
| Barevné skenování | |
| Duplexní skenování | |
| Vstupní barevná hloubka | 24 bit |
| Skenování filmu | |
| Úrovně odstínu šedi | 256 |
| Rychlost skenování s automatickým podavačem (černobíle, A4) | 30 str. za minutu |
| Rychlost skenování s automatickým podavačem (barevně, A4) | 30 str. za minutu |
| Oboustranná rychlost skenování s automatickým podavačem (černobíle, A4) | 60 ipm |
| Oboustranná rychlost skenování s automatickým podavačem (barevná, A4) | 60 ipm |
| Vzhled | |
| Typ skeneru | Plochý skener + automatické podávání |
| Vestavěný displej | |
| Barva | Šedá |
| Úhlopříčka displeje | 7,11 cm (2.8") |
| Dotyková obrazovka | |
| Výkon | |
| Typ snímače | CMOS CIS |
| Světelný zdroj | LED |
| Formáty naskenovaného souboru | BMP,JPG,PDF,PNG,RTF,TIFF,TXT |
| Denní pracovní cyklus (max) | 4000 str. |
| Skenování na | E-mail, Soubor, PC |
| Vstupní kapacita | |
| Standardní vstupní kapacita | 50 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy skenovatelných médií | Čtvrtky, Obálky, Etikety, Fotografický papír, Obyčejný papír |
| Detekce podávání více listů | |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Standardní rozhraní | Ethernet, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Bezdrátový LAN |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Příkon | |
| Typ napájení | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 6,11 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 6,11 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,05 W |
| Vstupní napětí | 100-240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 520 mm |
| Hloubka | 387 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hmotnost | 5,98 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 640 mm |
| Hloubka balení | 245 mm |
| Výška balení | 486 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,9 kg |
| Vlastnosti | |
| HP segment | Firemní |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |