Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 6G842AA#ABB |
Multiportový rozbočovač • Šířka: 116 mm • Hloubka: 41,9 mm • Výška: 15,5 mm • Šířka balení: 174,5 mm • Hloubka balení: 59 mm • Výška balení: 40 mm •
1 152 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Hmotnost: 120 g
Hmotnost balení: 135 g
Hmotnost palety: 592,72 kg
Minimální rozměry (Š x H x V): 116 x 41,9 x 15,5 mm
Paleta (vrstvy): 5
Počet kartonů na paletu: 75
Počet kartonů na vrstvu: 15
Počet produktů na paletovou vrstvu: 750
Produkty na paletě: 3750
Rozměry balení (Š x H x V): 174,5 x 59 x 40 mm
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 116 mm |
| Hloubka | 41,9 mm |
| Výška | 15,5 mm |
| Hmotnost | 120 g |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 174,5 mm |
| Hloubka balení | 59 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Hmotnost včetně balení | 135 g |