- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 277T5AW#BCM |
All-in-one PC • 21.5" IPS Full HD • 1920 x 1080 px • Intel Core i5-10500 • 8GB RAM • 256GB SSD • DVD±RW • Intel UHD Graphics • Windows 10 Pro •
24 846 Kč
včetně DPH 21%870 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Klíčové vlastnosti:
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systémWindows 10 Pro 64-bit
ProcesorIntel® Core™ i5-10500 (3,10 GHz max. 4,50 GHz, 12 MB mezipaměti, 6 jader)
Comet Lake
Čipová sadaIntel® Q470
Základní deskaSansa-U
Paměť8 GB DDR4 2666 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty2 SODIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk256 GB M.2 SSD PCIe NVMe TLC
Optická jednotkaČtečka a vypalovačka disků CD, CD-RW, DVD+/-RW DL
Čtečka paměťových karetČtečka paměťových karet Secure Digital (SD, SDHC, SDXC)
Další vlastnosti:
Pozice interních jednotek1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
1× 2,5" (volná)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 630
Typ monitoruAntireflexní nedotykový IPS displej s úhlopříčkou 54,6 cm (21,5"), LED podsvícením a Full HD rozlišením (1920 × 1080)
250 nits (cd/m2), 72% NTSC
ZvukIntegrovaná zvuková
2× reproduktor 2 W
Web kamera5 MP výsuvná webová kamera s integrovaným duálními digitálními mikrofony, maximální rozlišení 2 592 × 1 944
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Bezdrátová karta Intel® AX201 WiFi 6 ax (2x2) s Bluetooth 5.0
Porty a konektory1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
1× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
4× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 1.4 - vstup
1× HDMI 1.4 - výstup
Rozšiřující sloty1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
1× M.2 2280 pro SSD disk (obsazený)
Ostatní:
KlávesniceUSB klávesnice
MyšUSB myš
Rozměry produktu (š x h x v)48,87 × 20,15 × 35,4 ~ 48,28 cm
Hmotnost produktu6,7 kg
ProvedeníMultifunkční zařízení
Nastavení polohyNáklon: - 5 až + 20°
Požadavky na napájeníExterní 120 W zdroj s účinností až 89%
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 54,6 cm (21.5") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Barevný prostor | NTSC |
| Antireflexní obrazovka | |
| Barevný gamut | 45% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generace procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-10500 |
| Takt procesoru | 3,1 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Paměťové sloty | 1 |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| ECC | |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express,NVMe |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Zvukový čip | Realtek ALC3252 |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Typ HD kamery | Full HD |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Země původu | Čína |
| Výkon | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Čipset základní desky | Intel Q470 |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP JumpStart | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Support Assistant (asistence) | |
| Přední kamera | HP Webcam |
| HP segment | Firemní |
| HP Security tools (bezpečnostní nástroje) | Power-on password (via BIOS); SATA port disablement (via BIOS); Setup password (via BIOS); USB enable/disable (via BIOS); Serial enable/disable (via BIOS); Support for chassis cable lock devices; HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; HP DriveLock |
| Nástroje správy | HP BIOS Cong Utility (download); HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP System Software Manager (download); HP Cloud Recovery; HP Management Integration Kit for Microsoft System Center Conguration Management Gen 4; HP Image Assista |
| Poskytnutý HP software | HP Noise Cancellation Software; HP Support Assistant; Buy Office (sold separately); HP JumpStarts; HP Desktop Support Utilities |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 488,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 482,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 201,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,76 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 48,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 48,3 cm |
| Výška (bez stojánku) | 20,1 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,76 kg |
| Šířka balení | 595 mm |
| Hloubka balení | 245 mm |
| Výška balení | 414 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,78 kg |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Osvědčení | |
| Slabý halogen | |
| Obsah balení | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
| Další charakteristiky | |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 54,6 cm |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™ | |
| Typ klávesnice | USB |