- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 4K7D4EA#BCM |
Kancelářský notebook • Intel® Core™ i3-1125G4 • (14") displej FHD • Grafika Intel® UHD • 8 GB memory • 256 GB SSD storage • Windows 10 Pro 64
19 587 Kč
včetně DPH 21%686 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Moderní design pro firmy
Nový moderní design počítače HP ProBook 640 přináší stylové zpracování pro firmy a poskytuje výkon, odolnost, zabezpečení a možnosti správy vhodné pro širokou škálu uživatelů a rozpočtů.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Antireflexní obrazovka | |
| Technologie rámečku displeje | Micro-Edge |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 35,6 cm |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 72% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | i3-1125G4 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,7 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Frekvence nastavitelného TDP-up | 2 GHz |
| Nastavitelný TDP-up | 28 W |
| Nastavitelný TDP-down | 12 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 0,9 GHz |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| ECC | |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express,NVMe |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Klávesnice | |
| Speciální vlastnosti klávesnice | Odolná proti polití |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Nečinné stavy | |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™ | |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 45 Wh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 321,9 mm |
| Hloubka | 213,9 mm |
| Výška | 19,9 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 69 mm |
| Hloubka balení | 483 mm |
| Výška balení | 305 mm |