- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
velmi příjemný komfort pro uživatele za přijatelnou cenu
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 8KH05EA#BCM |
herní počítač ve velmi kompaktní konstrukci pro domácí zábavu; 8jádrový procesor Intel Core i7-9700F (3GHz TB 4.7GHz); 16GB DDR4 operační paměti
30 952 Kč
včetně DPH 21%1083 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model: HP Pavilion Gaming TG01-0021nc
Operační systém: Windows 10 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ i7-9700F (3,00 GHz max. 4,70 GHz, 12 MB mezipaměti, 8 jader)
Pevný disk:
512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
2 TB HDD SATA III 3,5" (7 200 ot./min)
Optická mechanika: Bez optické mechaniky
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6 GB vyhrazené paměti GDDR6)
Pamět: 16 GB DDR4 2666 MHz (2x 8 GB)
Max. velikost: 32 GB
Počet pozic (celkem / Volné): 2/0
Síť:
Integrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
WiFi karta 802.11a/b/g/n/ac (2x2)
Bluetooth® 4.2
Konektory:
1x USB-C Gen 1
4x USB 3.1 Gen 1
4x USB 2.0
1x kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1x zvukový vstup (line in)
1x zvukový výstup (line out)
1x vstup pro mikrofon
1x RJ-45 (LAN)
1x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x DVI
Čtečka paměťových karet: Čtečka paměťových karet Secure Digital (SD, SDHC, SDXC)
Provedení (case): Minitower
Rozměry: 155 x 307 x 337 mm
Hmotnost: 5,96 kg
Napájení: 400 W zdroj s účinností až 92%
Klávesnice: USB klávesnice
Myš: USB myš
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 9. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-9700F |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x DIMM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 2512 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Ukládací médium | HDD+SSD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 2 |
| Celková kapacita HDD | 2000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Kapacita pevného disku | 2000 GB |
| Rozhraní pevného disku | SATA |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Počet HDMI portů grafického adaptéru | 1 |
| Počet DisplayPort portů grafického adaptéru | 1 |
| Počet DVI portů grafického adaptéru | 1 |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Line-out | |
| Line-in | |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Tower |
| Umístění / poloha | Svislý |
| Barva | Černá |
| Země původu | Čína |
| Výkon | |
| Typ produktu | PC |
| Čipset základní desky | Intel® H370 |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Software na vyzkoušení | McAfee LiveSafe, Microsoft Office 365 |
| Přibalený software | Dropbox |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP Support Assistant (asistence) | |
| Poskytnutý HP software | HP Audio Switch |
| HP segment | Domácí |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 400 W |
| Osvědčení | |
| Certifikace EPEAT | Bronze |
| Certifikace Energy Star | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 155,4 mm |
| Hloubka | 307 mm |
| Výška | 337,4 mm |
| Hmotnost | 5,96 kg |
| Šířka balení | 499 mm |
| Hloubka balení | 400 mm |
| Výška balení | 287 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,2 kg |
| Obsah balení | |
| Integrovaný displej | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
velmi příjemný komfort pro uživatele za přijatelnou cenu
Prohlížíte si: HP Pavilion TG01-0021nc, černá (8KH05EA)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.