- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 8RW16EA#BCM |
herní notebook 17,3 " IPS Full HD displej (1920 × 1080); 4jádrový procesor Intel Core i5–9300H (2,4 GHz TB 4,1 GHz); 16 GB RAM DDR4
25 988 Kč
včetně DPH 21%910 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

HP Pavilion Gaming 17-cd0015nc
Instalovaný operační systém: Windows 10 Home 64-bit
Procesor: Intel Core™ i5-9300H (2,40 GHz až 4,10 GHz, 8 MB mezipaměti, 4 jádra); Coffee Lake
Čipová sada: Intel HM370
Paměť: 16 GB DDR4 2666 MHz SDRAM (2 x 8 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 32 GB
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1650 (4 GB vyhrazené paměti GDDR5)
Úhlopříčka displeje: 43,9 cm (17,3")
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Typ monitoru: Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare, 60 Hz
Zvuk: B&O PLAY se 2 reproduktory; Integrovaný mikrofon
Web kamera: HP Wide Vision HD 720p
Bezdrátové připojení: WiFi karta Intel 9560 802.11a/b/g/n/ac (2x2); Bluetooth 5.0
Síťové rozhraní: Integrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000
Rozšiřující sloty: Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC)
Porty a konektory: 1x USB-C 3.1 Gen 2; 3x USB 3.1; 1x kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1x HDMI 2.0 (4 096 x 2 160 @60Hz); 1x RJ-45 (LAN)
- podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4 096 x 2 160 @60Hz
- podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4 096 x 2 160 @60Hz
- přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí
Typ napájení: Napájecí adaptér 150 W
Typ baterie: 3článková lithium-iontová baterie (52,5 Wh)
Hmotnost produktu: 2,74 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 40,5 x 28,2 x 2,55 cm
Materiál: Šasi z tvrzeného plastu
Co je obsaženo v krabici: Notebook; Napájecí adaptér
Správa zabezpečení: Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní)
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Země původu | Čína |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17.3") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Duální obrazovka | |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 9. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-9300H |
| Takt procesoru | 2,4 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Čipset základní desky | Intel® HM370 |
| Thermal Design Power (TDP) | 45 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR5 |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | B&O PLAY |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model řadiče WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Miracast | |
| MIMO | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Sleep-and-Charge | |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Výkon | |
| Akcelerometr | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Ostrůvková klávesnice | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Předinstalovaný software | Dropbox, Netflix |
| Software na vyzkoušení | McAfee LiveSafe, Microsoft Office 365 |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP JumpStart | |
| HP 3D DriveGuard | |
| HP CoolSense | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Audio Switch (přepínání zvuku) | |
| HP Support Assistant (asistence) | |
| HP Imagepad | |
| Přední kamera | HP Wide Vision HD |
| HP segment | Domácí |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 52,5 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 8,75 h |
| Hmotnost baterie | 215 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 150 W |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Osvědčení | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
| Certifikace Energy Star | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,74 kg |
| Šířka | 405 mm |
| Hloubka | 282 mm |
| Výška | 25 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 69 mm |
| Hloubka balení | 345 mm |
| Výška balení | 598 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4 kg |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 7 h |