- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 27S09EA#BCM |
Gamingový počítač s vysokým výkonem ve stylovém herním designu s LED osvětlením • 12jádrový procesor AMD Ryzen 9 3900 (3.1GHz turbo 4.3GHz 24 vláken) • operační paměť 32GB DDR4 • grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2080 Super 8GB GDDR6 • pevné disky 1TB PCIe NVMe M.2 SSD a 2TB HDD • bez mechaniky • GLAN • WiFi ax • Bluetooth 5.0 • USB (2x 2.0 4x 3.0/3.1/3.2 Gen 1 1x 3.1/3.2 Gen 2 a 1x Type-C 3.1/3.2 Gen 2) • zvuk DTS Headphone:X • klávesnice a myš • OS Windows 10 Home. •
572 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 9 |
| Model procesoru | 3900 |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Takt procesoru | 3,1 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,3 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 64 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Paměť | |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Rozvržení paměti | 2 x 16 GB |
| Paměťové sloty | 4x DIMM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| ECC | |
| Výrobce vnitřní paměti | HyperX |
| Úložná média | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Celková kapacita úložiště | 3000 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | HDD+SSD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 2 |
| Celková kapacita HDD | 2000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Kapacita pevného disku | 2000 GB |
| Rozhraní pevného disku | SATA |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Celková kapacita SSD | 1000 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 1000 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe |
| Formát SSD | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Počet diskrétních grafických adaptérů | 1 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Počet HDMI portů grafického adaptéru | 1 |
| Počet DisplayPort portů grafického adaptéru | 3 |
| Počet portů USB-C grafického adaptéru | 1 |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 6 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Line-out | |
| Line-in | |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Slot M.2 (úložiště) | 3 |
| Rozšiřující sloty | |
| Sloty PCI Express x1 | 1 |
| Sloty PCI Express x16 | 1 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Tower |
| Umístění / poloha | Svislý |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| RGB osvětlení paměti | |
| Země původu | Čína |
| Výkon | |
| Typ produktu | PC |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Čipset základní desky | AMD B450 |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukový systém | DTS Headphone:X |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Předinstalovaný software | Netflix |
| Software na vyzkoušení | McAfee LiveSafe, Microsoft Office 365 |
| Přibalený software | Dropbox |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP segment | Domácí |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 500 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 165 mm |
| Hloubka | 422 mm |
| Výška | 433 mm |
| Hmotnost | 12,9 kg |
| Šířka balení | 560 mm |
| Hloubka balení | 320 mm |
| Výška balení | 542 mm |
| Hmotnost včetně balení | 16,1 kg |
| Obsah balení | |
| Integrovaný displej | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní grafické karty | PCIe x16 |