Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 7BP34EA#BCM |
Kvalitní herní notebook – 15.6" Full HD displej (1920×1080); 4-jádrový procesor i5-9300H (2,40 GHz až 4,10 GHz); 16 GB RAM DDR4
68 485 Kč
včetně DPH 21%2397 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Země původu | Čína |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| LED podsvícení | |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Technologie rámečku displeje | Micro-Edge |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 39,6 cm |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 45% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 9. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-9300H |
| Takt procesoru | 2,4 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Systémová sběrnice | 8 GT/s |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Patice procesoru | BGA 1440 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Coffee Lake |
| Čipset základní desky | Intel® HM370 |
| Thermal Design Power (TDP) | 45 W |
| Nastavitelný TDP-down | 35 W |
| Tjunction | 100 °C |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Konfigurace PCI Express | 1x16,2x8,1x8+2x4 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Dostupné sloty paměti | 2 |
| ECC | |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Základní grafická frekvence | 350 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1050 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 64 GB |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x3E9B |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR5 |
| Počet nainstalovaných grafických karet | 1 |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | DTS Headphone: X |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výrobce reproduktorů | Bang & Olufsen |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Miracast | |
| MIMO | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů Mini DisplayPort | 1 |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Sleep-and-Charge | |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Výkon | |
| Akcelerometr | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Barva podsvícení klávesnice | Červená |
| Ostrůvková klávesnice | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Software na vyzkoušení | McAfee LiveSafe, Microsoft Office 365 |
| Přibalený software | Dropbox |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® My WiFi (Intel® MWT) | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® InTru™ 3D | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Velikost balení procesoru | 42 x 28 mm |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 191075 |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP OMEN Command Center | |
| HP JumpStart | |
| HP 3D DriveGuard | |
| HP Audio Boost (zesílení zvuku) | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Audio Switch (přepínání zvuku) | |
| Přední kamera | HP Wide Vision HD |
| HP segment | Domácí |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 52 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 6,25 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 4,5 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 45 min |
| Hmotnost baterie | 222 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 150 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,32 kg |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Výška | 25 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 520 mm |
| Hloubka balení | 69 mm |
| Výška balení | 305 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,95 kg |
| Technické detaily | |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT Silver, ENERGY STAR |