Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | W1A52A#B19 |
Černobílá laserová tiskárna A4 ; 2 řádkový LCD displej s podsvícením; rychlost tisku černobílé A4 stránky až 38 str./min
5 629 Kč
včetně DPH 21%197 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Nahrazuje starší řadu M402
| Tisk | |
|---|---|
| Barva | |
| Tisková technologie | Laser |
| Maximální rozlišení | 4800 x 600 DPI |
| Rozlišení tisku (černá) | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 38 str. za minutu |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6,3 s |
| Vlastnosti | |
| Maximální zatížení měsíčně | 80000 stránek za měsíc |
| Doporučené vytížení | 750 - 4000 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy | Černá |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Jazyk popisu stránky | PCL 5c,PCL 6,PDF 1.7,PWG,PostScript 3,URF |
| Země původu | Filipíny |
| HP segment | Small medium business |
| Vstupní a výstupní kapacita | |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 2 |
| Celková vstupní kapacita | 350 listy |
| Celková výstupní kapacita | 150 listy |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 2 | 250 listy |
| Víceúčelový zásobník | |
| Kapacita víceúčelového zásobníku | 100 listy |
| Maximální počet vstupních zásobníků | 3 |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 900 listy |
| Maximální výstupní kapacita | 150 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Bankovní papír, Obálky, Těžký papír, Etikety, Lehký papír, Obyčejný papír, Předtištěné, Recyklovaný papír, Hrubý papír, Průhledné fólie |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | 16K, Oficio |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B5,B6 |
| Velikosti obálek | B5,C5,DL |
| Možnosti připojení | |
| Standardní rozhraní | Ethernet,USB 2.0 |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Připravenost sítě | |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint,Google Cloud Print,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Výkon | |
|---|---|
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Maximální vnitřní paměť | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | |
| Takt procesoru | 1200 MHz |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 53 dB |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | |
| Displej | LCD |
| Počet linek displeje | 2 řádky |
| Příkon | |
| Certifikace Energy Star | |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 495 W |
| Spotřeba energie (připraveno) | 5,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 381 mm |
| Hloubka | 357 mm |
| Výška | 216 mm |
| Hmotnost | 8,22 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 443 mm |
| Hloubka balení | 274 mm |
| Výška balení | 464 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,2 kg |
| Obsah balení | |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 1500 str. |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Záruční list | |
| Stručný návod | |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP Web Jetadmin | |
| HP Auto-On/Auto-Off | |