- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: malá, funkční
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | G3Q47A#B19 |
6 516 Kč
včetně DPH 21%228 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Tisk | |
|---|---|
| Barva | |
| Tisková technologie | Laser |
| Duplexní tisk | |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 28 str. za minutu |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6,7 s |
| Vlastnosti | |
| Maximální zatížení měsíčně | 30000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Jazyk popisu stránky | PCL 5c,PCL 6,PDF 1.5,PWG |
| HP segment | Domácí, Domácí kancelář |
| Vstupní a výstupní kapacita | |
| Celková vstupní kapacita | 260 listy |
| Celková výstupní kapacita | 150 listy |
| Vstup papíru typu | Zásobník papíru |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 260 listy |
| Maximální výstupní kapacita | 150 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Čtvrtky, Obálky, Etikety, Fotografický papír, Obyčejný papír, Hrubý papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 163 g/m² |
| Možnosti připojení | |
| Standardní rozhraní | RJ-45, USB, Bezdrátový LAN |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Připravenost sítě | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint,Google Cloud Print,HP ePrint |
| Výkon | |
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Maximální vnitřní paměť | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 53 dB |
| Hladina akustického výkonu (pohotovostní režim) | 2,6 dB |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | |
| Displej | LED |
| Odpovídá standardu Blue Angel | |
| Certifikace | EPEAT (Silver) |
| Příkon | |
|---|---|
| Certifikace Energy Star | |
| Maximální spotřeba energie | 480 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 1,9 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,8 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 220 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.1 Puma,Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 30 - 70% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 370,5 mm |
| Hloubka | 223,9 mm |
| Výška | 407,4 mm |
| Hmotnost | 6,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 438 mm |
| Hloubka balení | 278 mm |
| Výška balení | 466 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,2 kg |
| Obsah balení | |
| Cartridge součástí | |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 1000 str. |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Dodávané ovladače | |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP ePrint (eTisk) | |
| HP Auto-On/Auto-Off | |
| Nástroje správy | HP Printer Assistant (UDC); HP Utility (Mac); HP Device Toolbox; HP JetAdvantage Security Manager |
| Poskytnutý HP software | HP Software Installer; HP Software Uninstaller (exclude Win8+); HP PCL6 Printer Driver, HP Device Experience (DXP), HP Connected, Device Setup & Software; HP Printer Assistant; HP Product Improvement Study |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
Pro: malá, funkční
Pro: malá, funkční
Pro: tichá, výkonná tlačiareň, ľahká inštalácia
Levná kancelářská černobílá laserová tiskárna s bezdrátovým tiskem, LAN a duplexní jednotkou + slušná konfigurovatelnost přes webové rozhraní.
Pro: Kompaktní (lze plně uzavřít vstupní zásobník papíru)
LAN + WiFi tisk
Oddělený optický válec a toner
Webová správa
Automatický duplex
Robustní vnější konstrukce (přesto poměrně lehká)
Levná kancelářská černobílá laserová tiskárna s bezdrátovým tiskem, LAN a duplexní jednotkou + slušná konfigurovatelnost přes webové rozhraní.
Pro: Kompaktní (lze plně uzavřít vstupní zásobník papíru)
LAN + WiFi tisk
Oddělený optický válec a toner
Webová správa
Automatický duplex
Robustní vnější konstrukce (přesto poměrně lehká)
som spokojný,je to produkt,ktorý som chcel a mam velmi dobré skusenosti s HP výrobkami
Pro: Nezaberá veľa miesta
Možno trochu zložitejšie prvé nastavenie WiFi pripojenia. Po správnom nastavení je ale stabilné, spoľahlivé.
Pro: Rýchla tlač prvej strany i následnej zostavy. Vynikajúca konektivita i ostatné možnosti tlače. Vhodná čb duplexná tlačiareň pre Macbook, Iphone (AirPrint).
Výborný pomer kvalita/cena.
Minimalizované rozmery i váha tlačiarne.
všetko OK
S instalaciou sme nemali ziadny problem a ani s wifi pripojenim ako to hodnotili niektore ine recenzie.
Pro: Tlaciaren ma vyborne rozlisenie 1200x1200, wifi a obojstrannu automaticku tlac. Vsetko to za dobru cenu.
Doporučuji
Pro: dobrá cena
Doporučuji
Pro: dobrá cena
Prohlížíte si: HP LaserJet Pro M203dw
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.