- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
+ rychlý tisk+ kvalita- menší zásobník papíru
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | W1A53A#B19 |
Laserová tiskárna ; 38str/min ; A4
7 248 Kč
včetně DPH 21%254 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Tiskárna HP LaserJet Pro M404 byla navržena tak, abyste se mohli zaměřit na co nejefektivnější růst firmy
| Tisk | |
|---|---|
| Barva | |
| Tisková technologie | Laser |
| Duplexní tisk | |
| Maximální rozlišení | 4800 x 600 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 38 str. za minutu |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 31 str. za minutu |
| Doba zahřívání | 45 s |
| Čas probuzení (ze spánkového režimu) | 8,8 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6,3 s |
| Vlastnosti | |
| Maximální zatížení měsíčně | 80000 stránek za měsíc |
| Doporučené vytížení | 750 - 4000 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy | Černá |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Jazyk popisu stránky | PCL 5c,PCL 6,PDF,PWG,PostScript 3,URF |
| Země původu | Filipíny |
| HP segment | Small medium business |
| Vstupní a výstupní kapacita | |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 2 |
| Celková vstupní kapacita | 350 listy |
| Celková výstupní kapacita | 150 listy |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 2 | 250 listy |
| Vstup papíru typu | Zásobník papíru |
| Maximální počet vstupních zásobníků | 3 |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 900 listy |
| Maximální výstupní kapacita | 150 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obálky, Etikety, Obyčejný papír, Recyklovaný papír, Hrubý papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal, Letter |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B5,B6 |
| Velikosti obálek | B5,C5,DL |
| Možnosti připojení | |
| Standardní rozhraní | USB 2.0 |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Připravenost sítě | |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint,Google Cloud Print,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Výkon | |
|---|---|
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Maximální vnitřní paměť | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | |
| Takt procesoru | 1200 MHz |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 54 dB |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | |
| Displej | LCD |
| Počet linek displeje | 2 řádky |
| Odpovídá standardu Blue Angel | |
| Příkon | |
| Certifikace Energy Star | |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 495 W |
| Spotřeba energie (připraveno) | 5,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,05 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 381 mm |
| Hloubka | 357 mm |
| Výška | 216 mm |
| Hmotnost | 8,56 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 443 mm |
| Hloubka balení | 274 mm |
| Výška balení | 464 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,5 kg |
| Obsah balení | |
| Cartridge součástí | |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 3000 str. |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP SureSupply | |
| HP Auto-On/Auto-Off | |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
+ rychlý tisk+ kvalita- menší zásobník papíru
Prohlížíte si: HP LaserJet Pro 400 M404dn (W1A53A#B19)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.