- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 4P5K9AA |
Herní sluchátka • Certifikace Hi-Res • Bluetooth v4.2 • Odpojitelný mikrofon a jeden integrovaný • Výdrž baterie cca 20 hodin • Frekvenční odezva sluchátek 10 Hz – 40 kHz • Impedance 40 Ohmů •
5 078 Kč
včetně DPH 21%178 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
HyperX Cloud MIX jsou všestranná herní drátová sluchátka, která lze snadno proměnit na lehká přenosná sluchátka s Bluetooth®. Při použití drátového připojení dokážou produkovat bohatý zvuk ve vysokém rozlišení na kmitočtech od 10 Hz do 40 kHz, takže uslyšíte detaily a drobnosti, které byste jinak mohli přeslechnout. A když vás začne vábit venkovní svět, můžete se odpojit a zapnout bezdrátový režim s Bluetooth®, který vydrží až 20 hodin provozu.
Na míru vyrobené 40mm dvoukomorové budiče HyperX oddělují basy od středů a výšek, aby tak snížily zkreslení a zajistily čistější zvuk. Tuhý hliníkový rám umožňuje, aby konstrukce sluchátek Cloud MIX odolala nebezpečím při hraní her i venku na cestách. Když hrajete dlouho do noci nebo dokonce do časného rána, měkké polstrování z paměťové pěny vám dopřeje pohodlí, kterým je značka HyperX typická.
Sluchátka obsahují pružný, odnímatelný boom mikrofon a jsou vybavena také vestavěným mikrofonem, abyste se mohli s pomocí technologie Bluetooth® vzdálit od počítače. Sluchátka Cloud MIX mají ovládací prvky pro počítač a konzoli na kabelu a vestavěné ovládací prvky pro bezdrátový režim. V drátovém režimu jsou kompatibilní s platformami, které používají 3,5mm konektory, a v bezdrátovém režimu jsou kompatibilní s mediálními zařízeními, která podporují technologii Bluetooth®.
Klíčové vlastnosti
•Drátová herní sluchátka certifikovaná pro zvuk ve vysokém rozlišení
•Bezdrátová technologie Bluetooth® pro připojení na cestách
•Dvoukomorové budiče HyperX pro jasnější zvuk a menší zkreslení
•Typické pohodlí a odolnost značky HyperX
•Vestavěný mikrofon a odnímatelný boom mikrofon
•Odnímatelný opletený kabel s ovládacími prvky
•Intuitivní vestavěné ovládací prvky
•Kompatibilita s více zařízeními
Technické parametry
•Frekvenční odezva: 10 Hz - 40 000 Hz
•Impedance: 40 Ohm
•Hmotnost: 260 g
•Odpojitelný kabel náhlavní soupravy: 1,3
•Prodlužovací kabel PC: 2 m
•Životnost baterie: 20 hodin
•Verze Bluetooth: 4.2
•Bezdrátový dosah: Až 10 metrů
•Podporované kodeky: aptX, aptX s nízkou latencí, SBC, AAC
•Podporované profily: A2DP, AVRCP, HFP, HSP, DIP
Kompatibilita s PlayStation 5: Ano (works in stereo mode with 3.5mm plug (4-pole))
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Hraní |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá, Šedá |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| USB konektivita | |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,DIP,HFP,HSP |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Frekvence sluchátek | 10 - 40000 Hz |
| Impedance | 40 ohm |
| Citlivost sluchátek | 100 dB |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 2% |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Boom/Built-in microphone |
| Frekvence mikrofonu | 50 - 18000 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB |
| Potlačení šumu | |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Baterie | |
| Výdrž baterie (max.) | 20 h |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 260 g |