- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: dobrá výdrž baterie
dostatečný výkon
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 8PU14EA#BCM |
Hybridní notebook 2v1 – 15,6" Full HD IPS displej (1920 × 1080); 4jádrový procesor AMD Ryzen 7 3700U (2,3 GHz; TB 4 GHz)
25 509 Kč
včetně DPH 21%893 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

HP ENVY x360 15-ds0105nc
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém: Windows 10 Home 64-bit
Procesor: AMD Ryzen 7 3700U (2,30 GHz až 4,00 GHz, 6 MB mezipaměti, 4 jádra); Picasso
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 16 GB DDR4 2400 MHz SDRAM (2 x 8 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: 16 GB (bez možnosti rozšíření)
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe TLC
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: AMD Radeon RX Vega 10 (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 39,6 cm (15,6")
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Typ monitoru: Dotykový IPS displej, LED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, BrightView (lesklý)
Zvuk: Bang & Olufsen se 2 reproduktory; Integrovaný mikrofon
Web kamera: HP Wide Vision HD 720p
Konektivita
Bezdrátové připojení: WiFi karta 802.11a/b/g/n/ac (2x2); Bluetooth 4.2
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Rozšiřující sloty: Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC)
Porty a konektory: 1x USB-C 3.1
- podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4 096 x 2 160 @60Hz
- podpora HDMI v2.0 s rozlišením až 3 840 x 2 160 @60Hz
- přenosová rychlost signálu 5 Gb/s
- napájení notebooku
2x USB 3.1; 1x kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1x HDMI v2.0 (4 096 x 2 160 @60Hz)
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W
Typ baterie: 4článková lithium-iontová baterie (55,67 Wh)
Hmotnost produktu: 2,05 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 35,9 x 24,6 x 1,72 cm
Materiál: Celokovové šasi
Co je obsaženo v krabici: Notebook; Napájecí adaptér
Správa zabezpečení: Čtečka otisků prstů; Hardwarové vypnutí webové kamery; Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní)
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Hybridní (2v1) |
| Barva | Černá |
| Formát | Konvertibilní (skládací) |
| Země původu | Čína |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Model procesoru | 3700U |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Litografie procesoru | 12 nm |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | Hybridní HDD + SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon RX Vega 10 |
| Základní grafická frekvence | 1400 MHz |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Miracast | |
| MIMO | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Sleep-and-Charge | |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Výkon | |
| Elektronický kompas | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Ostrůvková klávesnice | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Předinstalovaný software | Dropbox, Netflix |
| Software na vyzkoušení | Microsoft Office 365, McAfee LiveSafe |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP JumpStart | |
| HP 3D DriveGuard | |
| HP Audio Boost (zesílení zvuku) | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Audio Switch (přepínání zvuku) | |
| HP Support Assistant (asistence) | |
| HP Imagepad | |
| Přední kamera | HP Wide Vision HD |
| HP segment | Domácí |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 55,67 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 13 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 45 min |
| Hmotnost baterie | 246 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Osvědčení | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
| Certifikace Energy Star | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,05 kg |
| Šířka | 359 mm |
| Hloubka | 246 mm |
| Výška | 17,2 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 552 mm |
| Hloubka balení | 305 mm |
| Výška balení | 69 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,85 kg |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 10,3 h |
Pro: dobrá výdrž baterie
dostatečný výkon
Pro: dobrá výdrž baterie
dostatečný výkon
Pro: dobrá výdrž baterie
dostatečný výkon
Pro: Konstrukce, rychlost
Pro: Konstrukce, rychlost
Pro: Konstrukce, rychlost
Zatím se s tímto laptopem seznamuji
Zatím se s tímto laptopem seznamuji
Zatím se s tímto laptopem seznamuji
Prohlížíte si: HP ENVY x360 15-ds0105nc
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.