Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 3TK87AA |
Operační paměť - 1x 8GB; DDR4; CL19
6 588 Kč
včetně DPH 21%231 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Komponent pro | PC/server |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Kompatibilní produkty | HP 280 G3 Small Form Factor, HP 280 G4 MT / 290 G2 Microtower, HP ProDesk 400 G5 Small Form Factor, \nHP ProDesk 400 G5 Microtower, HP ProDesk 600 G4 Microtower, HP ProDesk 600 G4 Small Form Factor, HP EliteDesk 705 G4 Microtower, HP EliteDesk 705 G4 mall |
| HP segment | Firemní |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 133,3 mm |
| Hloubka | 30,7 mm |
| Výška | 3,1 mm |
| Hmotnost | 14,76 g |