- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | T8W46C#A82//RETAIL |
Kompaktní multifunkční tiskárna; formát A4; funkce skeneru, kopírky
1 620 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Ušetřete místo a peníze a tiskněte bezdrátově s nejmenší multifunkční tiskárnou na světě. Tato úžasná, kompaktní tiskárna má dostatek výkonu a její inkoustové kazety nezruinují vaši peněženku. Tiskněte, skenujte a kopírujte prakticky z libovolného mobilního zařízení.
| Tisk | |
|---|---|
| Tisková technologie | Termotiskárna |
| Tisk | Barevný tisk |
| Duplexní tisk | |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Barevné rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 8 str. za minutu |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 5,5 str. za minutu |
| Rychlost tisku (černá, koncept, A4) | 19 str. za minutu |
| Rychlost tisku (barevně, koncept, A4) | 15 str. za minutu |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 15 s |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 18 s |
| Kopírování | |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Oboustranné kopírování | |
| Maximální rozlišení kopie | 300 x 300 DPI |
| Rychlost kopírování (černobílé, normální kvalita, A4) | 4 kopií za minutu |
| Kopírovací rychlost (barevně, normální kvalita, A4) | 2,5 kopií za minutu |
| Maximální počet kopií | 9 kopie |
| Skenování | |
| Skenování | Barevné skenování |
| Duplexní skenování | |
| Rozlišení optického skenování | 600 x 600 DPI |
| Maximální skenovací oblast | 216 x 355 mm |
| Typ skeneru | ADF |
| Podporované formáty obrázků | BMP,JPG,PNG,TIF |
| Podporované formáty dokumentů | PDF,RTF,TXT |
| Fax | |
| Faxování | |
| Oboustranné faxování | |
| Vlastnosti | |
| Maximální zatížení měsíčně | 1000 stránek za měsíc |
| Digital sender | |
| Počet tiskových náplní | 2 |
| Jazyk popisu stránky | PCL 3 |
| HP segment | Domácí, Domácí kancelář |
| Vstupní a výstupní kapacita | |
| Celková vstupní kapacita | 60 listy |
| Celková výstupní kapacita | 25 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obálky, Lesklý papír, Matný papír, Fotografický papír, Obyčejný papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4,A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Velikosti obálek | DL |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 90 g/m² |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Standardní rozhraní | USB 2.0 |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint,HP ePrint |
| Výkon | |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 MB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Takt procesoru | 360 MHz |
| Vzhled | |
| Barva | Zelená, Bílá |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | |
| Displej | LCD |
| Příkon | |
| Certifikace Energy Star | |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 2,2 W |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0,69 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,06 W |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Wind |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Provozní podmínky | |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 403 mm |
| Hloubka | 177 mm |
| Výška | 141 mm |
| Hmotnost | 2,33 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 450 mm |
| Hloubka balení | 175 mm |
| Výška balení | 246 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,34 kg |
Pro: jednoduchost
produkt odpovídá ceně
Pro: odpovídající kvalita ceně
Pro: Malá velikost
Úsporný tisk
Cenově dostupná tiskárna
Cenově dostupné barvy
Mama a skladna a kvalitni tisk .
Doporučuji
Pro: Zatim se nevyskytl žádný problém.
Za tu cenu hodně muziky.
Pro: Tichá a rychlá.
doporučuji pro nenáročné zákazníky
Pro: malá,skladná,tichá
vše funkční a jednoduché
za dobrou cenu dobry vyrobek
Pro: mala lehka děla to co chci
Jednoduchá obsluha
Hezký design,malé rozměry
Pro: Malé rozměry,multifunkce
Pro: je to Vánoční dárek
Pro: malý, ale šikovný
Pro: malá,ale na domácí využití dostačující
Prohlížíte si: HP Deskjet Ink Advantage 3785
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.