- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
V pohodě
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | T6B80A#B19 |
HP Color LaserJet Pro M280nw je multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem A4 formátu; 3v1 (tiskárna; kopírka
8 632 Kč
včetně DPH 21%302 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Nahrazuje model M274n
| Tisk | |
|---|---|
| Tisková technologie | Laser |
| Tisk | Barevný tisk |
| Maximální rozlišení | 600 x 600 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 21 str. za minutu |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 21 str. za minutu |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 10,7 s |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 12 s |
| Kopírování | |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Maximální rozlišení kopie | 600 x 600 DPI |
| Rychlost kopírování (černobílé, normální kvalita, A4) | 21 kopií za minutu |
| Kopírovací rychlost (barevně, normální kvalita, A4) | 21 kopií za minutu |
| Maximální počet kopií | 99 kopie |
| Skenování | |
| Skenování | Barevné skenování |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skeneru | Plochý s automatickým podáváním |
| Skenování na | E-mail, Soubor, USB |
| Podporované formáty obrázků | BMP,JPG,PNG,TIF |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Fax | |
| Faxování | |
| Vlastnosti | |
| Maximální zatížení měsíčně | 40000 stránek za měsíc |
| Digital sender | |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Jazyk popisu stránky | PCL 5c,PCL 6,PCLm,PDF 1.2,PostScript 3,URF |
| Multitasking All-in-One | |
| HP segment | Domácí, Domácí kancelář |
| Vstupní a výstupní kapacita | |
| Celková vstupní kapacita | 250 listy |
| Celková výstupní kapacita | 250 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Bankovní papír, Čtvrtky, Obálky, Těžký papír, Etikety, Hlavička, Lehký papír, Fotografický papír, Obyčejný papír, Předtištěné, Recyklovaný papír, Hrubý papír, Průhledné fólie |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Oficio |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B5,B6 |
| Velikosti obálek | 10,B5,C5,DL,Monarch |
| Velikosti fotopapíru | 10x15 cm |
| Možnosti připojení | |
| Přímý tisk | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Šifrování/zabezpečení | 802.1x RADIUS,AES,TKIP,WEP,WPA,WPA2,WPS |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Výkon | |
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Maximální vnitřní paměť | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 50 dB |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Vestavěný displej | |
| Úhlopříčka displeje | 6,86 cm (2.7") |
| Příkon | |
| Spotřeba energie (průměrný provoz) | 342 W |
| Spotřeba energie (připraveno) | 8 W |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 1,2 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,1 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP ePrint (eTisk) | |
| HP Auto-On/Auto-Off | |
| Nástroje správy | HP Printer Assistant, HP Utility, HP Device Toolbox, HP JetAdvantage Security Manager |
| Poskytnutý HP software | HP Software Installer, HP Software Uninstaller, HP Device Experience, HP Web Services Assist, HP Product Improvement Study, HP Scan Application |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 424 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Výška | 338 mm |
| Hmotnost | 18 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 498 mm |
| Hloubka balení | 398 mm |
| Výška balení | 490 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20,3 kg |
V pohodě
V pohodě
Pro: Poměr cena výkon ****
Pro: Poměr cena výkon ****
Pro: Rychlost
Kvalita tisku
Cena
Zásobník na papír, na který se nepráší
Wi-Fi
Jednoduché nastavení
Pro: Rychlost
Kvalita tisku
Cena
Zásobník na papír, na který se nepráší
Wi-Fi
Jednoduché nastavení
Prohlížíte si: HP Color LaserJet Pro M280nw
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.