Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | B5L25A#B19 |
Velkoobjemová laserová barevná A4 tiskárna s technologií JetIntelligence pro rychlejší a úspornější způsoby tisku; rozlišení tisku 1200 x 1200 dpi; 1200MHz procesor + 1GB tiskové paměti (max
15 429 Kč
včetně DPH 21%540 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Rychlost a barvy jsou perfektními společníky pro vaše podnikání. Proto tato energeticky úsporná tiskárna ve spojení s originálními tonerovými kazetami HP a tonerem JetIntelligence tiskne zářivé dokumenty v profesionální kvalitě přesně ve chvíli, kdy je zaměstnanci potřebují.
| Tisk | |
|---|---|
| Barva | |
| Tisková technologie | Laser |
| Duplexní tisk | |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 38 str. za minutu |
| Rychlost tisku (barevně, koncept, A4) | 38 str. za minutu |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6 s |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 7 s |
| Vlastnosti | |
| Maximální zatížení měsíčně | 80000 stránek za měsíc |
| Doporučené vytížení | 2000 - 7000 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Jazyk popisu stránky | PCL 5c,PCL 6,PDF 1.7,PostScript 3 |
| HP segment | Enterprise |
| Vstupní a výstupní kapacita | |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 2 |
| Celková vstupní kapacita | 650 listy |
| Celková výstupní kapacita | 250 listy |
| Víceúčelový zásobník | |
| Kapacita víceúčelového zásobníku | 100 listy |
| Maximální počet vstupních zásobníků | 5 |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 2300 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Bankovní papír, Čtvrtky, Obálky, Těžký papír, Etikety, Obyčejný papír, Předtištěné, Recyklovaný papír, Průhledné fólie |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4,A5 |
| Možnosti připojení | |
| Standardní rozhraní | Ethernet,USB 2.0 |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Volitelné spojení | Ethernet |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Připravenost sítě | |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Výkon | |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Maximální vnitřní paměť | 2048 MB |
| Zabudovaný procesor | |
| Takt procesoru | 1200 MHz |
| Vzhled | |
|---|---|
| Tržní kategorie | Enterprise |
| Barva | Šedá |
| Vestavěný displej | |
| Displej | LCD |
| Počet linek displeje | 4 řádky |
| Příkon | |
| Certifikace Energy Star | |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 617 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 3,95 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,1 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 30 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 30 - 70% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 458 mm |
| Hloubka | 479 mm |
| Výška | 399 mm |
| Hmotnost | 27,5 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 600 mm |
| Hloubka balení | 500 mm |
| Výška balení | 598 mm |
| Hmotnost včetně balení | 31,3 kg |
| Obsah balení | |
| Cartridge součástí | |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 6000 str. |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 5000 str. |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| CD se softwarem | |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP ePrint (eTisk) | |
| HP Web Jetadmin | |
| HP Auto-On/Auto-Off | |
| Nástroje správy | HP Proxy Agent Software; HP Imaging and Printing Security Center; HP Utility (Mac) |
| Poskytnutý HP software | HP Software Installer/Uninstaller, HP PCL 6 Printer Driver, HP Device Experience (DXP), HP Update, HP Web Services Assist (HP Connected) |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace EPEAT | Silver |