- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Xerox |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CB401A |
Náhradní originální toner; azurová barva; určen pro barevné laserové tiskárny HP Color LaserJet CP4005dn, CP4005n a obecně tiskárny řady HP Color LaserJet CP4005
7 290 Kč
včetně DPH 21%255 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Inteligentní tisková technologie HP Smart je pečlivě přizpůsobena jedinečným vlastnostem toneru HP ColorSphere a umožňuje kazetám a tiskárně optimalizovat kvalitu a spolehlivosti tisku. Výsledky dosažené bez starostí šetří čas a poskytují vynikající hodnotu .
Toner HP ColorSphere urychluje a usnadňuje tisk vysoké kvality, budete tedy produktivnější. Inteligentní tisková technologie HP Smart ve spotřebním materiálu HP spolupracuje s tiskárnou a zaručuje snadnou správu spotřebního materiálu a konsolidaci objednávek .
Vyspělá technologie spojuje dokonalost vašich představ s tonerem HP ColorSphere. Vysoký lesk vytváří dynamickou škálu jasných dokonalých barev u podnikového tisku fotografické kvality, se kterým naplníte své představy.
Azurové tiskové kazety HP Color LaserJet CB401A přinášejí rychlé, snadno získané a spolehlivé výsledky. Toner HP ColorSphere vytváří dynamickou škálu jasných dokonalých barev. Inteligentní tisková technologie HP Smart optimalizuje kvalitu a spolehlivost tisku .
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Originální |
| Tiskové barvy | Azurová |
| Tisková technologie | Laserový tisk |
| Kompatibilita | HP Colour LaserJet CP4005 |
| Výtěžnost barevného toneru | 8300 str. |
| OEM kód | CB401A |
| Země původu | Portugalsko |
| Certifikace | ISO_IEC_STD_19798 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 160 mm |
| Hloubka | 358 mm |
| Výška | 158 mm |
| Šířka balení | 160 mm |
| Hloubka balení | 358 mm |
| Výška balení | 158 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,04 kg |
| Další charakteristiky | |
| Barva | |