Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Xerox |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CB400A |
Značkový černý toner; kompatibilní s laserovými tiskárnami HP LaserJet CP4005; 7500 stran
4 807 Kč
včetně DPH 21%168 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Kompatibilní s HP Color LaserJet CP4005, pro cca 7.500 stránek při 5% pokrytí.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Kompatibilní |
| Tiskové barvy | Černá |
| Tisková technologie | Laserový tisk |
| Kompatibilita | HP Colour LaserJet CP4005 |
| Výtěžnost černého toneru | 8200 str. |
| OEM kód | CB400A |
| Země původu | Portugalsko |
| Certifikace | ISO_IEC_STD_19798 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 255 mm |
| Hloubka | 358 mm |
| Výška | 158 mm |
| Šířka balení | 255 mm |
| Hloubka balení | 358 mm |
| Výška balení | 158 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,07 kg |
| Další charakteristiky | |
| Barva | |