- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: cena/výkon +
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 4YV67EA#BCM |
Spolehlivý stolní počítač v kompaktním provedení mini PC pro vaši kancelář; 2jádrový procesor Intel Core i3-7130U (2.7GHz HyperThreading); 4GB operační paměti DDR4
8 483 Kč
včetně DPH 21%297 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

FreeDOS 2.0 (BEZ operačního systému)
Procesor: Intel Core i3-7130U
Paměť: 4 GB DDR4
Pevný disk: 128 GB M.2 SSD
Optická mechanika: neobsahuje
Grafická karta: Intel HD 620
• LAN, WiFi ac, 4x USB 3.1, 2x USB 2.0, HDMI, VGA, klávesnice, myš, vertikální stojan
Česká lokalizace
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém
FreeDOS 2.0
Procesor
Intel Core™ i3-7130U (2,70 GHz, 3 MB mezipaměti, 2 jádra)
Kaby Lake
Čipová sada
Čipová sada integrovaná s procesorem
Základní deska
Pippin3-P
Paměť
4 GB DDR4 2133 MHz (1x 4 GB)
Paměťové sloty
2 SODIMM
Maximální paměť
Možnost rozšíření na 32 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk
128 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka
neobsahuje
Čtečka paměťových karet
neobsahuje
Pozice interních jednotek
1x M.2 SSD 2280/2230 (obsazená)
Funkce systému
Grafická karta
Intel HD 620
Zvuk
Integrovaná zvuková karta Conexant CX20632
Interní reproduktor
Síťové rozhraní
Integrovaná síťová karta Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta 802.11a/b/g/n/ac (1x1) s Bluetooth 4.2
Porty a konektory
4x USB 3.1
2x USB 2.0
1x kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1x RJ-45 (LAN)
1x sériový port
Videokonektory
1x HDMI 1.4
1x VGA
Rozšiřující sloty
1x M.2 2280/2230 pro SSD disk (obsazený)
Klávesnice
USB klávesnice
Myš
USB myš
Rozměry produktu (š x h x v)
17,7 x 17,5 x 3,4 cm
Hmotnost produktu
1,25 kg
Provedení
Mini PC
Požadavky na napájení
Externí 65 W zdroj s účinností až 89%
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 7. generace procesorů Intel® Core™ i3 |
| Model procesoru | i3-7130U |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Takt procesoru | 2,7 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 3 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Typ sběrnice | OPI |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Kaby Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 800 MHz |
| Tjunction | 100 °C |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 12 |
| Konfigurace PCI Express | 1x2+2x1,1x4,2x2,4x1 |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| CPU miltiplexor (poměr sběrnice/jádro) | 1 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 32 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR3L,DDR4-SDRAM,LPDDR3-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 1600,1866,2133 MHz |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 34,1 GB/s |
| Technologie ECC podporovaná procesorem | |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 4 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 2133 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | Dual-channel |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 128 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Celková kapacita SSD | 128 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 128 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® HD Graphics 620 |
| Základní grafická frekvence | 300 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1000 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 32 GB |
| Počet monitorů podporovaných integrovaným grafickým adaptérem | 3 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.4 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x5916 |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet VGA portů | 1 |
| DVI port | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Počet sériových portů | 1 |
| Rozšiřující sloty | |
|---|---|
| Sloty Mini PCI Express | 2 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Mini PC |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Počet 2.5" pozic | 1 |
| Slot pro zámek | |
| Barva | Černá |
| Země původu | Čína |
| Výkon | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zvukový čip | Conexant CX20632 |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | FreeDOS |
| Speciální funkce procesoru | |
| Intel® 64 | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® InTru™ 3D | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Secure Key | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Execute Disable Bit | |
| Technologie Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Technologie Intel® Clear Video pro MID (Intel® CVT for MID) | |
| Velikost balení procesoru | 42 x 42 mm |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 124977 |
| Technologie Intel® Smart Response | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® My WiFi (Intel® MWT) | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Bezkonfliktní procesor | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 65 W |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50 - 60 Hz |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Osvědčení | |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace | CEL; FCC; UL; WEEE; TCO |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 177 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Výška | 34 mm |
| Hmotnost | 1,25 kg |
| Šířka balení | 497 mm |
| Hloubka balení | 128 mm |
| Výška balení | 223 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,34 kg |
| Obsah balení | |
| Integrovaný displej | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
Pro: cena/výkon +
Prohlížíte si: HP 260 G3 DM, černá (4YV67EA#BCM)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.