HIKOKI KC18DEWHZ (s baterií) - Vánoce
CASHBACK
HIKOKI KC18DEWHZ (s baterií)
HIKOKI KC18DEWHZ (s baterií)
Značka: Hikoki
Dostupnost: skladem
Produktový kód: KC18DEWHZ
sada nářadí • akumulátorové napájení • 4 nářadí v sadě • akumulátorový program HIKOKI 18 V + 36 V MULTIVOLT • 2 rychlostní stupně • 3 akumulátory • max. krouticí moment 70 Nm • max. průměr sklíčidla 13 mm • napětí akumulátoru 18 V • přenosné balení •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%