Güde RFP 12-201-04 (58492) -
Güde RFP 12-201-04 (58492)
Značka: Güde
Dostupnost: skladem
Produktový kód: 58492
Čerpadlo do sudu Güde RFP12-201-04 aku * Akumulátorové čerpadlo do sudu vhodné na zavlažování zahrad ze sudů na dešťovou vodu. Hloubka ponoření se dá nastavit teleskopickým nastavením od 540 mm do… •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Čerpadlo do sudu Güde RFP12-201-04 aku
  • Akumulátorové čerpadlo do sudu vhodné na zavlažování zahrad ze sudů na dešťovou vodu. Hloubka ponoření se dá nastavit teleskopickým nastavením od 540 mm do cca 950 mm. Indikátor stavu nabití akumulátoru, uzavírací kohoutek, běžně dostupná zásuvná spojka, teleskopické.
Technické informace:
  • Napájecí napětí: 12 V
  • Třída ochrany: III
  • Přepravovaný objem: 1 500 l / h
  • Maximální dopravní výška: 11 m
  • Maximální velikost částic: 0,5 mm
  • Maximální teplota vody: 35 ° C
  • Spojovací závit: AG 3/4 "
akumulátor:
  • Napětí akumulátoru: 12 V
  • Typ akumulátoru: Li-Ion
  • Kapacita akumulátoru: 2 Ah
  • Výkon akumulátoru: 24 Wh
  • Doba nabíjení akumulátoru: 360 min.
  • Hmotnost akumulátoru: 0,19 kg
Nabíječka:
  • Vstupní napětí: 100 - 240 V
  • Frekvence nabíjecího zařízení: 50 - 60 Hz
  • Výstupní napětí: 13,5 V
  • Výstupní proud: 0,4 A
  • Třída ochrany nabíjecího zařízení: II
  • Rozměry (DxŠxV): 205 x 80 x 600 mm