Green Cell UPS 1200W/2000VA - Dílna a Hobby
Green Cell UPS 1200W/2000VA
Značka: Green Cell
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPSLM1200
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Vlastnosti
Vstupní operační napětí (max): 240 V
Výstupní kapacita (VA): 2 kVA
Vstupní operační napětí (min): 220 V
Vstupní frekvence: 50/60 Hz
Vlna: Pseudo sine
Automatická regulace napětí (AVR): Ano
Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: Line-interaktivní
Výstupní výkon: 1200 W
Vzhled
Barva: Černá
Formát: Tower
Možnosti připojení
USB port: Ano
Počet zásuvek: 4 AC zásuvky / AC zásuvek
Baterie
Napětí baterie: 12 V