Gorenje T1100CLI - Elektro a domácnost
Gorenje T1100CLI
Značka: Gorenje
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 682719
Topinkovač • Počet krajíců: 2 krajíců • Barva: Champagne • Základní materiál: Plast • Kov • Příkon: 1100 W • Délka šňůry: 1 m • Šířka: 295 mm • Hloubka: 180 mm • Šířka balení: 302 mm • Hloubka balení: 192 mm • Výška balení: 234 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%