Gorenje M400ORAB - Mobilní telefony a tablety
Gorenje M400ORAB
Značka: Gorenje
Dostupnost: skladem
Produktový kód: 673818
Ruční mixér 400 W Černá • Model: Ruční mixér • Barva: Černá • Mixovací funkce: Tlučení • Míchání • Základní materiál: Nerezová ocel • Příkon: 400 W • Šířka: 100 mm • Hloubka: 200 mm • Výška: 300 mm • Šířka balení: 134 mm • Hloubka balení: 210 mm • Výška balení: 246 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Ruční mixér 400 W Černá
• Model: Ruční mixér
• Barva: Černá
• Mixovací funkce: Tlučení
• Míchání
• Základní materiál: Nerezová ocel
• Příkon: 400 W
• Šířka: 100 mm
• Hloubka: 200 mm
• Výška: 300 mm
• Šířka balení: 134 mm
• Hloubka balení: 210 mm
• Výška balení: 246 mm