| Produktový kód: | ICY2000SP |
indukční varná deska • šířka 28 cm • 1 varná zóna • příkon 2 000 W • broušené hrany • dotykové ovládání • funkce PowerBoost – zajistí maximální výkon varné zóny • časovač • bezpečnostní prvky: dětský zámek • V × Š × H: 4,2 × 28 × 36 cm •
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Máte malou kuchyň nebo potřebujete snadno přenosný vařič na chatu? Pak je indukční varná deska Gorenje ICY2000SP s kompaktními rozměry (V × Š × H: 4,2 × 28 × 36 cm) tou správnou volbou. Tento model přináší řadu moderních funkcí, s nimiž bude vaření ještě rychlejší a bezpečnější. Sklokeramická deska s 1 varnou zónou o průměru 22 cm má příkon 2000 W. Dotykového ovládání zajistí snadné a intuitivní ovládání spotřebiče. Model nabízí výběr z 9 úrovní ohřevu a 8 přednastavených programů.
S funkcí Powerboost zažijete extra výkon varné desky. Powerboost velmi zintenzivní ohřev a výrazně zkrátí dobu ohřevu. Za 30 s dokáže spotřebič dosáhnout maximálního výkonu 2 000 W. Můžete se těšit na výtečný oběd pro rodinu, který bude za chvíli hotový.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Šířka varné desky | 28 cm |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 1 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 1 zóna/zón |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 220 mm |
| Výkon varné zóny 1 | 2000 W |
| Výkon | |
| Funkce Boost | |
| Počet stupňů výkonu | 9 |
| Teplotní rozsah | 80 - 240 °C |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | |
| Časovač | |
| Dětský zámek | |
| Digestoř | |
|---|---|
| Zabudovaná kapuce | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 2000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 402 mm |
| Hloubka balení | 305 mm |
| Výška balení | 65 mm |