| Produktový kód: | GEIT6C60XPG |
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva rukojeti | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | |
| Varná deska | |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Typ varné zóny 1 | Střední |
| Výkon varné zóny 1 | 2000 W |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vepředu |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Typ varné zóny 2 | Malý |
| Výkon varné zóny 2 | 1600 W |
| Průměr varné zóny 2 | 145 mm |
| Umístění varné zóny 3 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Typ varné zóny 3 | Střední |
| Výkon varné zóny 3 | 2000 W |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Typ varné zóny 4 | Velký |
| Výkon varné zóny 4 | 2000 W |
| Průměr varné zóny 4 | 210 mm |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Trouba | |
| Velikost trouby | Střední |
| Počet pecí | 1 |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Umístění trouby | Spodek |
| Čistá kapacita trouby | 71 l |
| Vnitřní povrch trouby | Smalt |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Počet skleněných dveřních panelů | 2 |
| Chladné dveře | |
| Skleněný průzor | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Vrchní, spodní a ventilátor | |
| Spodní vyhřívání | |
| Konvekční vaření | |
| Konvenční vaření | |
| Funkce pečení pizzy | |
| Automatické rozmrazování | |
| Technologie čištění | AquaClean |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Příkon (elektřina) | 10500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 95,3 |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až C |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,94 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,81 kWh |
| Obsah balení | |
| Včetně teleskopických kolejnic | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 47,3 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 676 mm |
| Hloubka balení | 718 mm |
| Výška balení | 952 mm |