- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Spokojnosť
Česká republika
| Značka: | Gigaset |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | S30852-H2411-R601 |
Bezdrátový telefon; funkce handsfree; pohotovostní doba až 200 hodin
691 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Hledáte-li hodnotný telefon se spolehlivými funkcemi a možností handsfree, objevte Gigaset A220. Tento bezšňůrový telefon je radost ovládat díky uživatelsky přívětivým klávesám s citlivými tlakovými body. Můžete snadno volat a provádět další úkony: prostě stiskněte podsvícenou klávesu handsfree a začněte mluvit přes reproduktor. Nastavení je díky plug & play snadné. Telefon je předem přihlášen k základně, a tak Gigaset A220 můžete použít ihned po vyjmutí z krabice. Nabízí 10 různých polyfonních vyzváněcích tónů. Můžete si také být jistí, že Gigaset A220 je ekologicky šetrnou volbou pro telefonování, neboť je vybaven režimem ECO Plus.
Snadné ovládání a svobodné hovory
Gigaset A220 byl navržen tak, aby telefonování bylo co nejvíce přímočaré. Díky plug & play je připraven k použití hned poté, co jej přinesete domů. Vytáčení je potěšením na klávesách s citlivými tlakovými body a na podsvíceném grafickém displeji se snadno čte a naviguje. Kdykoli během konverzace můžete přejít na handsfree hovor. Prostě stiskněte nepřehlédnutelnou podsvícenou klávesu handsfree a užívejte si flexibilitu handsfree hovorů. Díky době hovorů dlouhé až 18 hodin mohou vaše konverzace trvat tak dlouho, jak chcete. Nemusíte se bát ani o baterii modelu Gigaset A220, která se může pochlubit pohotovostní dobou až 200 hodin.
Ukládání čísel a dat
Využijte telefonního seznamu přístroje Gigaset A220 s místem až na 80 záznamů a mějte vaše přátele a rodinu na dosah během vteřin. Seznam hovorů o kapacitě až 35 záznamů obsahuje telefonní čísla 25 nejnovějších příchozích/zmeškaných hovorů a 10 nejnovějších odchozích hovorů. Tak můžete pokračovat v konverzaci a zavolat zpět po stisknutí několika tlačítek.
Praktické informace
Gigaset A220 je spolehlivým přístrojem pro základní informace, které během dne potřebujete. Jeho funkce Caller ID2 vás ihned informuje o tom, kdo vám volá, když telefon vyzvání. Gigaset A220 také zobrazuje datum, dobu trvání hovoru a obsahuje pohodlnou funkci alarmu.
ECO DECT: čistá úspora energie a bez radiace1
| Výkon | |
|---|---|
| Model | DECT telefon |
| Integrovaný telefonní záznamník | |
| Doba nahrávání | 25 min |
| Maximální vnitřní rozsah | 50 m |
| Maximální venkovní dosah | 300 m |
| Typ vyzvánění | Polyfonní |
| ECO mód | |
| Kompatibilní se st. GAP | |
| Vzhled | |
| Způsob uchycení | Stůl/zeď |
| Barva | Černá |
| Telefon pro starší | |
| Podsvícená tlačítka | |
| Vlastnosti telefonu | |
| Hlasitý odposlech | |
| Správa hovorů | |
| Identifikace volajícího | |
| Vlastnosti telefonu | |
| Kapacita telefonního adresáře | 80 pol. |
| Správa hovorů | |
| Opakované vytáčení | |
| Kapacita seznamu opakování volání | 10 |
| Konferenční hovor | |
| Vlastnosti telefonu | |
| Možnost použití více sluchátek | 4 |
| Správa hovorů | |
| Identifikace příchozího hovoru (CLIP) | |
| Časovač hovorů | |
| Funkce managementu | |
| Budík | |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Indikátory | |
| Indikátor kapacity baterie | |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Vestavěný displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm (1.4") |
| Velikost displeje | 15 x 33 mm |
| Rozlišení displeje | 70 x 8 px |
| Počet linek displeje | 3 řádky |
| Barva podsvětlení | Jantar |
| Počet barev displeje | Monochromatický |
| Možnosti připojení | |
| Bezdrátové připojení | |
| Plug and Play | |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Typ baterie | AAA |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Doba hovoru | 18 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 200 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry základny | 89 x 80 x 61 mm |
| Rozměry sluchátka | 151 x 47 x 31 mm |
| Obsah balení | |
| Počet sluchátek v ceně | 1 |
| Obsahuje základnu | |
| Návod na použití | |
| Nabíječka | |
| Další charakteristiky | |
| Zobrazení času/data | |
Spokojnosť
Dobrý produkt pre bežné telefonovanie za danú cenu. Nenáročná obsluha.
Jedná se o nejlevnější DECT přístroj s hlasitým odposlechem, který vypadá trochu k světu. Ovládání je celkem jednoduché, protože telefon nedisponuje zbytečnými funkcemi, které stejně nikdo nepoužívá (ani SMS). Podsvícený černobílý displej bohatě postačuje, barevný by byl u podobného přístroje spíše na škodu. V šeru však nepotěší, že není podsvícená i klávesnice. Ta ale obvykle u podobných přístrojů podsvícená nebývá.Je-li sluchátko vložené v základně, neměl by telefon vyzařovat žádný rádiový signál (mj šetřit energii), bohužel z návodu příliš nevyplývá, zda není nutné tento režim explicitně zapnout.Přístroj pro domácí použití dostačuje.
Pro: Vzhled a cena
Po zapojení a nastavení funguje perfektně. Nastavení je rychlé a přehledně.
za tuto cenu jsem lepší telefon nenašla, mnohé levnější telefony jsou bez hlasitého odposlechu,což je obzvůláště u pevné linky na nic
Pro: poměr cena a možnosti telefonu jsou velmi dobré
hlasité handsfree
intuitivní ovládání
velmi dobrá výdrž baterií
Děkuji
Pro: Koupil jsem konkrétní typ, jako náhradu stejného telefonu Siemens
Proti: neznám
vsetko bolo v poriadku
prístroj určený pre analógovú prípojku plne vyhovuje mojim požiadavkam
Pro: jednoduchosť ovládania
Velmi dobrý přístroj za tu cenu, vřele všem doporučuji
Pro: Jednoduché nastavení, dlouhá výdrž baterií (výhoda že jsou 2 ks AAA, které nejsou drahé), hlasitý odposlech, podsvícený display, dobrá cena, dosah na dost velkou vzdálenost od základny atd.
Proti: snad jen že by mohl být display trochu větší
Moje požadavky slňuje
vybrala som si ho preto,že má hlasitý odposluch a bola som milo prekvapená pekným dizajnom a veľkou výdržou batérie.Telefón splnil účel a výborne sa s ním telefonuje.Menu je veľmi jednoduché a zvládne ho aj staršia osoba
Pro: veľmi šikovný do ruky
má hlasitý odposluch
až prekvapivo veľká výdrž batérie
jednoduché ovládanie
dobrá cena
Ak si nepotrpite na extra znacku a nevyhladavate vyrobok s velmi vela funkciami - odporucam.
Pro: Dobry pomer kvality a ceny
Spokojnosť
Pro: Jednoduchý a funkčný
dobry
Je kvalitný s dobrým hlasitým telefonovaním.
tento model odporucam aj ostatnym
Pro: zatial za tych par dni sluzi dobre, spokojny
jednoduché ovládanie
spoľahlivá značka
doporučuji
Pro: jednoduchá obsluha, nastavení, stačí pro ordinaci lékaře, pěkný design a super cena
Proti: nic
Mám ho teprve krátce,ale zatím spokojenost. Set byl ihned provozuschopný,nastavení jednoduché. Trochu menší display,ale vše ostatní v pohodě. Tento model jsem si vybrala kvůli možnosti přepnout na hlasitý hovor. Také rychlé dodání a komunikace s prodejcem v naprostém pořádku.
Prohlížíte si: Gigaset A220 Black bezdrátový telefon
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.