GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000W, 80+ Platinum - Příslušenství pro počítače a notebooky
Záruka 5 let
GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000W, 80+ Platinum
Značka: GIGABYTE
Dostupnost: skladem
Záruka: 5 let
Produktový kód: GP-AE1000PM PG5
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
  • vysoce kvalitní japonské kondenzátory
  • ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
  • připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
  • vysoce kvalitní nativní 16pinový kabel podporuje výkon 600W
  • certifikace 80 PLUS Platinum
  • plně modulární design
  • kompaktní provedení
Vstupní proud: 15-6,5A Vstupní napětí: 100-240V AC (plný rozsah) Vstupní frekvence: 60-50Hz
Konektory:
1x ATX/MB 20+4 pin: 650 mm
•1 2x CPU/EPS 4+4 pin: 700 mm
•2 1x PCI-e 16 pin: 700 mm
•1 6x PCI-e 6+2 pin: 650 mm+150 mm
•2, 750 mm
•2 8x SATA: 600 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm
•2 4x 4 pin peripheral: 500 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm
•1 Rozměry: 150x140x86mm