GIGABYTE UD1300GM PG5 - 1300W - Elektro a domácnost
TOP
NABíDKA
Záruka 10 let
GIGABYTE UD1300GM PG5 - 1300W
GIGABYTE UD1300GM PG5 - 1300W
Značka: GIGABYTE
Dostupnost: skladem
Záruka: 10 let
Produktový kód: GP-UD1300GM PG5
Napájecí zdroj • výkon 1300 W • ATX 3.0 • modulární kabeláž • vysoce kvalitní japonské kondenzátory • 140 mm chytrý ventilátor • funkce zastavení ventilátoru pod 20% výkonu zdroje • 80 Plus Gold certifikace • konektory: 1x 20+4-pin • 2x 4+4-pin • 1x 16-pin • 8x 6+2-pin • 12x SATA • 6x molex • 2x FDD. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Společnost Gigabyte je světově známým tvůrcem komponent, periferií a příslušenství pro stolní počítače. Ten vám nyní přináší svůj napájecí zdroj, pro stolní počítače ze série Ultra Durable, nesoucí označení UD1300GM PG5. Poskytuje výkon 1300 W, modulární kabeláž, chytrý ventilátor a ATX 3.0 standard.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Přednosti GIGABYTE UD1300GM PG5
  • Léty prověřená kvalita produktů Gigabyte
  • Výkon 1300 W
  • Modulární design
  • 140mm chytrý ventilátor
  • 80 Plus Gold certifikace
  • ATX 3.0 standard
Podpora nejmodernějších grafických karet
Nejnovější grafické karty vyžadují při plném výkonu spoustu energie. S tím pomáhá nový standard počítačových zdrojů ATX 3.0. Ten umožňuje přes jediný kabel poskytnout až 600 W.
Modulární konstrukce
140 mm chytrý ventilátor
Certifikát 80 Plus Gold
Klíčové vlastnosti
Jedná se o napájecí zdroj s výkonem 1300 W a standardem ATX 3.0. Poskytuje modulární kabeláž, vysoce kvalitní japonské kondenzátory a 140 mm chytrý ventilátor s funkcí zastavení pod 20% výkonu zdroje. Má 80 Plus Gold certifikaci. Poskytuje konektory: 1x 20+4-pin pro základní desku, 2x 4+4-pin pro CPU, 1x 16-pin a 8x 6+2-pin pro PCIe, 12x SATA, 6x molex a 2x FDD.