- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Velice rychly ssd
GIGABYTE
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | GP-GSM2NE3100TNTD |
SSD pevný disk • Kapacita 1000 GB • Formát SSD: M.2 • Rychlost čtení: 2500 MB/s • Rychlost zápisu: 2100 MB/s • Komponent pro: PC/notebook •
2 591 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 1000 GB |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| Verze NVMe | 1.3 |
| Komponent pro | PC/notebook |
| Rychlost čtení | 2500 MB/s |
| Rychlost zápisu | 2100 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 295000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 430000 IOPS |
| Počet linek rozhraní PCI Express | x4 |
| Podpora technologie SMART | |
| Podpora TRIM | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| TBW klasifikace (zapsaných terabytů) | 1600 |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (čtení) | 3,5 W |
| Spotřeba energie (psaní) | 3,3 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,0021 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 80 mm |
| Hloubka | 22 mm |
| Výška | 2,3 mm |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
Pro: Velice rychly ssd
GIGABYTE
Prohlížíte si: GIGABYTE SSD 1TB M.2 (GP-GSM2NE3100TNTD)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.