- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N4080AORUSX WB-16GD |
Grafická karta v podání Gigabyte • pro zapojení do obvodu kapalinového chlazení • rozhraní PCIe 4.0 x16 • architektura NVIDIA Ada Lovelace • 16 GB GDDR6X paměti • rychlost paměti 22,4 Gb/s • 256-bit sběrnice • 9 728 CUDA jader • konektory: 1x HDMI 2.1 • 3x DisplayPort 1.4a • napájení 1x 16-pin • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate • 2-slotový design •
37 831 Kč
včetně DPH 21%1324 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Společnost Gigabyte přináší na trh svou verzi grafické karty GeForce RTX 4080 v sérii Xtreme Waterforce. Vystavěna na architektuře NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4090 poskytuje extrémní výkon jak pro hraní, tak další graficky náročné aplikace. Přináší nejnovější generaci Ray Tracing a DLSS 3 pro co nejrealističtější a nejplynulejší zážitky. Karta poskytuje 16 GB GDDR6X paměti s rychlostí 22,4 Gb/s. Karty Xtreme Waterforce WB jsou určeny pro zapojení do obvodu kapalinového chlazení. Poskytují pak extrémní výkon v kompaktním formátu.

Vytvořena pro PC nadšence, kteří si chtějí vytvořit svůj vlastní okruh kapalinového chlazení a dosáhnout tak co nejvyššího a nejtiššího výkonu. Karta je vybavena vodním blokem, který chladí její kritické komponenty jako GPU, VRAM a MOSFET. Zajišťuje tak stabilitu systému při extrémním přetaktování.

S 16,7 miliony nastavitelných barev a řadou světelných efektů si můžete zvolit osvětlení, které vám vyhovuje, nebo ho synchronizovat s dalšími zařízeními skrze Gigabyte Control Center.

Vodní blok je sestaven se zabudovaným obvodem detekce úniku kapaliny, který pokrývá celý blok. Okamžitě vás tak upozorní výstražným blikáním, pokud by došlo k úniku kapaliny.

Gigabyte Control Center je software pro všechny podporované produkty Gigabyte. Díky intuitivnímu rozhraní snadno nastavíte všechny možné hodnoty. U grafických karet jsou to např. frekvence, napětí, režim ventilátorů či osvětlení (pokud jím karta disponuje). To vše navíc v reálném čase.

Dopřejte si požitek ze světla, jako v reálném světě s 3. generací RT jader, které jsou použity v RTX řadě 40. Prozkoumávejte neuvěřitelně detailní a realistické světy.

Společnost NVIDIA přichází s novou verzí grafiky poháněné umělou inteligencí - DLSS3. Za použití 4. generace Tensor jader a akcelerátoru optického toku vytváří DLSS3 větší množství, vysoce kvalitních snímků, bez snížení kvality obrazu a zvýšení odezvy.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 4080 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 9728 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6X |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Šířka pásma paměti (max) | 22,4 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 236 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šířka | 146 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |