- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-R79XTXGAMING OC-24GD |
Grafická karta • Rodina grafického procesoru: AMD • Typ: Radeon RX 7900 XTX • Paměť grafické karty: 24 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR6 • Paměťová sběrnice: 384 bit • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Verze DirectX: 12 Ultimate • Verze OpenGL: 4.6 • Rozhraní: PCI Express 4.0 • Typ chlazení: Aktivní • •
27 679 Kč
včetně DPH 21%969 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

hladicí systém WINDFORCE
RGB Fusion
duální BIOS
ochranná kovová zadní deska
Grafický čip: AMD Radeon™ RX 7900 XTX
Stream Processors: 6144
Rozhraní: PCI-E 4.0
Paměťová sběrnice: 384bit
Rychlost paměti: 20Gb/s
Velikost paměti: 24GB GDDR6
OpenGL®: 4.6
DirectX: 12 Ultimate
Takt jádra:
Boost Clock: až 2525MHz (Reference card: 2500MHz)
Game Clock: až 2330MHz (Reference card: 2300MHz)
Maximální počet displejů: 4
Maximální rozlišení: 7680×4320
Porty:
2x DisplayPort 2.1
2x HDMI 2.1
Chlazení: 3x ventilátor
Rozměry: 331x138x50mm
Požadavky na systém:
doporučený zdroj 850W
2x 8pinový napájecí konektor
Příslušenství:
průvodce
držák proti prohýbání
průvodce instalací držáku proti prohýbání
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 7900 XTX |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2525 MHz |
| Proudové procesory | 6144 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 24 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 384 bit |
| Počet linek | 9 |
| Rychlost přenosu dat | 20 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 2.1 |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 10 cm |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 331 mm |
| Výška | 50 mm |
| Šířka | 138 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Typ balení | Krabice |