- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 4 roky |
| Produktový kód: | GV-R68XTAORUS M-16GD |
AORUS AMD 16 GB GDDR6 • Rodina grafického procesoru: AMD • Typ: Radeon RX 6800 XT • Paměť grafické karty: 16 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR6 • Paměťová sběrnice: 256 bit • Frekvence paměti: 16000 MHz • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Verze DirectX: 12.0 • Verze OpenGL: 4.6 • Rozhraní: PCI Express x16 4.0 • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 3 ventilátor/ventilátory • Barva podsvětlení: Více
18 135 Kč
včetně DPH 21%635 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: AMD Radeon RX 6800 XT
Velikost grafiky: ATX
Paměť: 16 GB GDDR6
Šířka paměťové sběrnice: 256 bit
Rozhraní: PCI-E 4.0 x 16
Podpora rozhraní DirectX: 12 Ultimate
Open GL: 4.6
Frekvence jádra:
•Boost Clock : up to 2310 MHz
•Game Clock
• : up to 2065 MHz
Frekvence paměti: 16 000 MHz
Max. rozlišení: Digital - 7680x4320
Počet stream procesorů: 4608
Chladič: Aktivní
DSUB: Ne
DVI: Ne
HDMI: 2x HDMI 2.1
DisplayPort: 2x DisplayPort 1.4a
Rozměry: 140x60x324 mm (ŠxVxH)
Stránka výrobce: http://www.gigabyte.com/cz/Graphics-Card/GV-R68XTAORUS-M-16GD#kf
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 6800 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2310 MHz |
| Proudové procesory | 4608 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 16000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 512 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE Max-Covered |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 750 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 324 mm |
| Výška | 60 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Typ balení | Krabice |