Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-R68XTGAMING OC-16GD |
Extrémně výkonná herní grafická karta společnosti Gigabyte • PCIe 4.0 x16 • frekvence až 2045 MHz a až 2285 MHz boost • 16 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 16 Gb/s • 256-bit sběrnice • 2x HDMI 2.1 • 2x DisplayPort 1.4a • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate • AMD FreeSync • AMD Radeon Anti-Lag • hardwarový Raytracing.
18 662 Kč
včetně DPH 21%653 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 6800 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2285 MHz |
| Proudové procesory | 4608 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 16000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 512 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 8 cm |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá, Šedá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 750 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 286 mm |
| Výška | 58 mm |
| Šířka | 118 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Typ balení | Krabice |