- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 4 roky |
| Produktový kód: | GV-R57GAMING OC-8GD |
Extrémně výkonná herní grafická karta společnosti Gigabyte; PCIe 4.0 x16; základní frekvence 1565 MHz a až 1750 MHz boost
17 234 Kč
včetně DPH 21%603 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

•Poháněno AMD Radeon™ RX 5700
•Integrováno 8 GB GDDR6 paměti na 256 bit sběrnicí
•WINDFORCE 3X chladící systém
•RGB Fusion 2.0-synchronizujte s dalšími AORUS zařizeními
•Kovová zadní deska
•Podpora PCI-Express 4.0
Grafický čip: Radeon RX 5700
Paměť: 8 GB GDDR6
šířka paměťové sběrnice: 256 bit
Rozhraní: PCI-E 4.0 x 16
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.6
Frekvence jádra: 1565 MHz (hákladní), 1750 MHz (Boost)
Frekvence paměti: 14000 MHz
Max. rozlišení: 7680x4320@60Hz
Počet stream procesorů: 2304
Chladič: Aktivní
HDMI: 1x
Display Port: 3x
Rozměry: 279,85 x 114,35 x 49,55 mm
Příslušenství: Rychlá příručka
Doporučený výkon napájecího zdroje: 600 W
Napájecí konektory: 1x 8Pin
Stránky výrobce: https://www.gigabyte.com/cz/Graphics-Card/GV-R57GAMING-OC-8GD#kf
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 5700 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Takt procesoru | 1565 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1750 MHz |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 300 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 279,9 mm |
| Výška | 49,5 mm |
| Šířka | 114,3 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |