Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-RX570GAMING-8GD |
8 561 Kč
včetně DPH 21%300 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 570 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Takt procesoru | 1244 MHz |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 1255 MHz |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 7000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 450 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 232 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šířka | 116 mm |