Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-RX560OC-4GD |
Výkonná herní grafická karta Radeon RX 560 v podání Gigabyte; PCIe 3.0; frekvence 1189/1199 MHz (režim Gaming/OC)
3 360 Kč
včetně DPH 21%118 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Grafický čip: Radeon RX560
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 560 |
| Maximální rozlišení | 7860 x 4320 px |
| CUDA | |
| Takt procesoru | 1176 MHz |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 1199 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Proudové procesory | 1024 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 6000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x8 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 9 cm |
| Formát | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Výška držáku | Low-Profile (LP) |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 400 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 170 mm |
| Výška | 29,2 mm |
| Šířka | 114,5 mm |