- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 4 roky |
| Produktový kód: | GV-N208SAORUS W-8GC |
výkonná grafická karta • Rodina grafického procesoru: NVIDIA • Typ: GeForce RTX 2080 SUPER • Takt procesoru: 1860 MHz • Paměť grafické karty: 8 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR6 • Paměťová sběrnice: 256 bit • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Verze DirectX: 12.0 • Verze OpenGL: 4.5 • Rozhraní: PCI Express x16 3.0 • Typ chlazení: Tekutina • Počet ventilátorů: 2 ventilátor/ventilátory • Barva podsvětlení: Červené/zelené/modré •
24 078 Kč
včetně DPH 21%843 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2080 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 3072 |
| Takt procesoru | 1860 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way NVLink |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Šířka pásma paměti (max) | 496 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Výkon | |
|---|---|
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Tekutina |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Červené/zelené/modré |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 40,4 mm |
| Výška | 131,1 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |