- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N207SWF3-8GD |
Grafická karta 8GB GDDR6 (14000MHz); NVIDIA GeForce RTX2070 SUPER; Boost clock 1785MHz
15 350 Kč
včetně DPH 21%537 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

• Čip GeForce® RTX 2070 SUPER™
• Integrovaných 8 GB GDDR6 grafické paměti s 256b paměťovým rozhraním
• Chladicí systém WINDFORCE 3X s opačně točícím se ventilátorem
• Extrémní odolnost a přetaktování
• Ochranný černý kovový plát
Grafický čip: GeForce® RTX 2070 SUPER™
Paměť: 8 GB GDDR6
Šířka paměťové sběrnice: 256 bit
Rozhraní: PCI-E 3.0 x 16
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.6
Frekvence jádra: 1770 MHz
Frekvence paměti: 14000 MHz
Max. rozlišení: 7 680 × 4 320 @ 60 Hz
Počet stream procesorů: 2560
HDMI: 1x
Display Port: 3x
SLI: 2-way NVIDIA NVLINK
Rozměry: 286 x 114 x 50 mm
Doporučený výkon zdroje: 650 W
Napájecí konektor: 1× 8pin, 1× 6pin
Příslušenství:
-Průvodce rychlým nastavením
-CD s ovladači
Stránky výrobce: https://www.gigabyte.com/cz/Graphics-Card/GV-N207SWF3-8GD#kf
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2560 |
| Takt procesoru | 1770 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way NVLink |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| NVIDIA Ansel | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 8,2 cm |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 286 mm |
| Výška | 50 mm |
| Šířka | 114 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |