Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GA-J3455N-D3H |
Základní deska s integrovaným procesorem (Intel Celeron Quad-Core J3455 SoC • 2.3 GHz) • 2 MB cache • paměť: 2 x DDR3L SO-DIMM pro až 16 GB RAM • audio Realteck ALC8877.1 kanálové) • integrovaná grafika • Rozhraní: 1 x D-Sub • 1 x HDMI • 2 x GbE LAN • 1 x PCI • 4 x SATA 6Gb/s • 4 x USB 3.1 gen 1 • 6 x USB 2.0/1.1 • Zadní výstupy: 2 x PS/2 (klávesnice • myš) • 2 x sériové porty • 3 x audio jack
18 266 Kč
včetně DPH 21%639 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | BGA 1296 |
| Kompatibilní procesory | Intel® Celeron® |
| Model procesoru | J3455 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Paměť | |
| Podporované typy paměti | DDR3L-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | Dual-channel |
| Non-ECC | |
| Podporované frekvence paměti | 1333,1600,1866 MHz |
| Maximální vnitřní paměť | 16 GB |
| Řadiče ukládacích zařízení | |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Rodina grafické karty | Intel |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 500 |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Počet podporovaných displejů | 3 |
| Interní vstupy/výstupy | |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Audiokonektor na předním panelu | |
| Konektor předního panelu | |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | |
| Konektor ventilátoru procesoru | |
| Konektor detekce otevřené skříně | |
| Paralelní konektor | |
| Vstupně výstupní konektory na zadním panelu | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů PS/2 | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Počet sériových portů | 2 |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ základní desky | Mini ITX |
| Zvukový čip | Realtek ALC887 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ zdroje | ATX |
| Certifikace | CE, FCC |
| Rozšiřující sloty | |
| PCI sloty | 1 |
| BIOS | |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Velikost paměti BIOSu | 64 Mbit |
| ACPI verze | 5.0 |
| Spínač výmazu BIOSu | |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® Anti-Theft (Intel® AT) | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Rapid Storage | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel HD Audio | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® 64 | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® Smart Response | |
| Execute Disable Bit | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® InTru™ 3D | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™ | |
| Připraveno na technologii Intel Optane | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 170 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Další charakteristiky | |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |