Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N3060VISION OC-12GD |
Výkonná grafická karta v podání Gigabyte • rozhraní PCIe 4.0 • architektura Ampere • frekvence 1837 MHz • 12 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 15 Gb/s • 192-bit sběrnice • konektory: 2x HDMI 2.1 • 2x DisplayPort 1.4 • napájení 1x 8-pin • max • rozlišení 7680x4320 @ 60 Hz • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate. •
17 815 Kč
včetně DPH 21%624 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 3060 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 3584 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 12 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Frekvence paměti | 15000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 360 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 8 cm |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Nerezová ocel |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Typ balení | Krabice |