Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N208SWF3OC-8GC |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání Gigabyte; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
18 477 Kč
včetně DPH 21%647 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Graphics Processing | GeForce RTX 2080 SUPER |
| Core Clock | 1830 MHz (Reference Card: 1815 MHz) |
| RTX-OPS | 64 |
| CUDA Cores | 3072 |
| Memory Clock | 15500 MHz |
| Memory Size | 8 GB |
| Memory Type | GDDR6 |
| Memory Bus | 256 bit |
| Memory Bandwidth (GB/sec) | 496 GB/s |
| Card Bus | PCI-E 3.0 x 16 |
| Digital max. resolution | 7680 x 4320 @ 60Hz |
| Multi-view | 4 |
| Card size (L x W x H) | 286 x 114 x 50 mm |
| PCB Form | ATX |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Recommended PSU | 650W |
| Power Connectors | 1x 8-pin, 1x 6-pin |
| I/O | DisplayPort 1.4 •3 HDMI 2.0b •1 |
| SLI support | 2-way NVIDIA NVLINK™ |
| Accessories | 1. Quick guide 2. Driver CD |
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2080 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 3072 |
| Takt procesoru | 1830 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | NVLink |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 15500 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 496 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |