Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N208SGAMINGOC WB-8GD |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání Gigabyte • rozhraní PCIe 3.0 x16 • architektura Turing • frekvence 1845 MHz • 8 GB GDDR6 paměti • 256-bit sběrnice • vodní blok (G1/4") • 1x HDMI • 3x DisplayPort • OpenGL 4.6 • DirectX 12 • VR Ready • NVIDIA: Ansel • NVLINK a G-Sync • HDR. • • •
20 831 Kč
včetně DPH 21%729 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2080 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 3072 |
| Takt procesoru | 1845 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way NVLink |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 15500 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 496 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | |
| GameWorks VR společnosti NVIDIA | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Tekutina |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Červené/zelené/modré |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 267 mm |
| Výška | 37 mm |
| Šířka | 137 mm |