- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N2070WF2-8GD |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání Gigabyte; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
12 190 Kč
včetně DPH 21%427 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: GeForce RTX™ 2070
DirectX: 12
Sběrnice: PCI-Express 3.0
Frekvence jádra: 1620 MHz
Frekvence paměti: 14000 MHz
Paměť: GDDR6 8GB
Šířka paměťové sběrnice: 256 bit
Výstupy:
•HDMI výstup: Ano x 1
•Display Port: Ano x 3
Rozměry: 264.9 x 120.58 x 40.41 mm
Open GL: 4.6
Max. rozlišení: 7680×4320 @ 60 Hz
Doporučený výkon zdroje: 550W
Více informací: https://www.gigabyte.com/cz/Graphics-Card/GV-N2070WF2-8GD-rev-10-20
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2304 |
| Takt procesoru | 1620 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| 3D pohled | |
| GameWorks VR společnosti NVIDIA | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| NVIDIA GameStream | |
| NVIDIA Ansel | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 10 cm |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 264,9 mm |
| Výška | 40,4 mm |
| Šířka | 120,6 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |