- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Kartu používám pár týdnů, zatím jsem s ní spokojen. Na QHD hraní jasná volba.
Pro: Výkon
Chlazení
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N207SWF3OC-8GD |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání Gigabyte; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
13 880 Kč
včetně DPH 21%486 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

•Poháněná GeForce® RTX 2070 SUPER™
•Integrovaných 8 GB GDDR6 grafické paměti s 256b paměťovým rozhraním
•Chladicí systém WINDFORCE 3X s opačně točícím se ventilátorem
•Extrémní odolnost a přetaktování
•Ochranný černý kovový plát
Grafický čip: GeForce® RTX 2070 SUPER™
Paměť: 8 GB GDDR6
šířka paměťové sběrnice: 256 bit
Rozhraní: PCI-E 3.0 x 16
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.5
Frekvence jádra: 1785 MHz
Frekvence paměti: 14000 MHz
Max. rozlišení: 7680x4320@60Hz
Počet stream procesorů: 2560
Chladič: Aktivní
HDMI: 1x
Display Port: 3x
Rozměry: 286 x 114 x 50 mm
Příslušenství:
-Průvodce rychlým nastavením
-CD s ovladači
Doporučený výkon napájecího zdroje: 650 W
Napájecí konektory: 1x 8Pin, 1x 6Pin
Stránky výrobce: https://www.gigabyte.com/cz/Graphics-Card/GV-N207SWF3OC-8GD#kf
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2560 |
| Takt procesoru | 1785 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way NVLink |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 8,2 cm |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 286 mm |
| Výška | 50 mm |
| Šířka | 114 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |
Kartu používám pár týdnů, zatím jsem s ní spokojen. Na QHD hraní jasná volba.
Pro: Výkon
Chlazení
Prohlížíte si: GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER WINDFORCE OC 3X 8G, 8GB GDDR6
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.