- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Arrived on time
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N207SAORUS-8GC |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání Gigabyte • rozhraní PCIe 3.0 • architektura Turing • frekvence 1905 MHz • 8 GB GDDR6 paměti • 256-bit sběrnice • 3x HDMI • 3x DisplayPort • 1x USB typ-C • OpenGL 4.5 • DirectX 12 • VR Ready • NVIDIA: Ansel • NVLink • G-Sync a HDR. • • •
17 078 Kč
včetně DPH 21%598 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: NVIDIA GeForce® RTX 2070 SUPER
Velikost grafiky: ATX
Paměť: 8 GB GDDR6
Šiřka paměťové sběrnice: 256 bit
Rozhraní: PCI-E 3.0 x 16
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.5
Frekvence jádra: 1905 MHz (Reference Card: 1770 MHz)
Frekvence paměti: 14000 MHz
Max. rozlišení: 7680x4320@60Hz
Počet stream procesorů: 2560
Chladič: Aktivní
DSUB: 0
DVI: 0
HDMI: 3x HDMI 2.0b
Display Port: 3x DisplayPort 1.4
USB-C: 1x USB Type-C™ (support VirtualLink™ )
Rozměry: 134x59,9x290 mm (ŠxVxH)
Příslušenství:
•AORUS metal sticker
•Quick guide
•4-year warranty registration
•I/O guide
•Driver CD
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2560 |
| Takt procesoru | -1905 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way NVLink |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 59,9 mm |
| Výška | 134,3 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |
Pro: Arrived on time
Prohlížíte si: GIGABYTE GeForce RTX 2070 AORUS SUPER 8G, 8GB GDDR6
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.